Gran fondo yarışına son 30 gün kala uygulayabileceğiniz antrenman programı

Yarışamaya son bir ay kaldığını düşünüp bunu değerlendireceğiniz bir antrenman programı paylaşıyorum.  

Programa aşağıdaki paylaştığım linkten ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde birkaç açıklama yapmam gerekiyor; 

Program kişiye özel değildir. Yarışın niteliği dikkate alınarak genel bir değerlendirme ile hazırlanmıştır. Kişiye özel olarak hazırladığımız programlar beklentiler, sporcunun antrenman geçmişi, günlük yaşamı gibi bir çok parametrenin değerlendirilmesi ile kurgulanarak ortaya çıkıyor. Bu nedenle uygulama aşamasında bazı zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Antrenmanın hacminde bir miktar azaltma yapabileceğinizi söyleyebilirim. Fakat eksiksiz uygulama ( her ne kadar yüklenme şiddetlerini ortaya koyamasanız da gün gün takip etmek) oldukça işe yaracak ve iyi sonuç almanıza imkan sağlayacaktır. 

Şimdiden başarılar diliyorum. ( Merak ettikleriniz için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. )    

Antrenman programına ait ekran görüntüleri ve son olarak PDF dosyası olarak ulaşabileceğiniz linki bulabileceksiniz. 

 

Antrenman programını uygulamadan önce hissiyatınız/ nabız değerleriniz ya da güç bilgilerinizi bilmeniz gerekiyor. bu bilgiler ışığında antrenmanda uygulayacağınız şiddeti kolaylıkla tespit edebilir ve uygulayabilirsiniz. 

 

Antrenman programını indirmek önce doktor kontrolünden geçtiğinizi ve sağlıklı bir birey olduğunuz varsayımı ile bu bilgleri paylaşıyorum. Bisiklette antrenman geçmişiniz yok ise, yeni başlamışsanız, sağlık probleminiz var ise  lütfen programı UYGULAMAYIN !

Uzatmıyorum uzun parkur için antrenman programına ulaşmak için TIKLAYIN. Program hakkında bilgi ya da bana özel bir antrenman programı istiyorum derseniz, iletişim sayfamızı ziyaret etmenizi öneririm. 

BAŞARILAR DİLİYORUM ! Salih Manavoğlu