Nasıl Başarırım Sıfır / İkinci El Bisiklet, Ekipman alım satım grubu bir süredir telegram programı ile kullanımda.  Katılım linkini sayfanın sonunda bulabilirsiniz.   

 
Telegram alım satım grubumuza katılmadan önce aşağıda paylaştığımız kural ve şartları kabul etmiş olursun. 
 
 
Kurallar/Şartlar            
 
1. Grupta karşılıklı sohbet yapmıyoruz. Zaten 1 saatten önce ikinci bir mesajı gruba atamayacaksın. İlanla ilgileniyorsan, özelden bilgi alışverişi yapmalısın.
 
2. İlanın mutlaka detaylı olmalı; Örn; Shimano Xt 2008 sonrası model arka vites 11li arıyorum ya da bisiklet marka/model/yıl/parcalar/kullanım durumu hepsi tek bir gönderide olmalı. Genel olarak yazılmış satılık/alınık mesajları silinir. 
 
3. Alışveriş esnasında nasil.basaririm herhangi bir arabuluculuk ücreti, komisyon almaz, üyeleri tanımaz, satılan/aranan malzemeleri takip etmez ve bilmez. Satan/alan ya da teklifte bulunacak özelden görüşerek mutlaka karşılıklı güven sağlamış ise alışverişi gerçekleştirmeli. Bu nedenle yapacağın alışverişte sorumluluk tamamen sana ait. Güvenmiyorsan, kafanda soru işareti varsa kesinlikle alışveriş yapma !!!
 
4. İlanın/ihtiyacın hakkında yeni bir mesaj atacaksan lüttfen birkaç gün bekle. Her gün senin ilanlarını görmek istemeyiz. 
 
5. Mesajlarında dalga geçmek, "troll"lemek, argo paylaşım yapmak kesinlikle yasak! Aksi durumda engellenirsin.
 
6. Bu platform mağaza, internetten satış yapan, bu işten kazanç sağlayan firma, şahıslar için kurulmadı. Kullanıcılar istediği zaman zaten ulaşabiliyor. Bu nedenle lütfen reklam amaçlı paylaşım yapmayın. 
 
Kurallarımız basit, uymadığın takdirde ilan/mesaj silinebilir, hatta gruptan atılmaya kadar yolu var. 
 

Telegram Grubumuza KATILMAK İÇİN TIKLA